Sosyal medya uygulamalarının her geçen gün arttığı dijital dünyada hesabınızı daha üst sıralar taşımak için Instagram otomatik hikâye izlenme satın alabileceğiniz paketleri tercih edebilirsiniz. Sosyal medya uygulamaları günümüzde milyarlarca aktif kullanıcı tarafından tercih edilir. Kullanıcılar kendilerine ait olan hesapları geliştirerek kısa süre içerisinde uygulamada dikkat çeken hesaplara sahip olmayı hedefler.

Harcanacak zamanı yarıya indirerek hesabın kısa süre içerisinde gelişmesini sağlayan otomatik hikâye izlenmeler kısa süre içerisinde Instagram kullanıcılarının birer fenomene dönüşmelerini sağlar. Instagram hesabınızı çok kısa süre içerisinde favoriler arasında yükseltmek için Instagram otomatik hikâye izlenme satın al paketleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Instagram ’da Fenomen Olmanın En Kolay Yolu

Son yıllarda en fazla kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında Instagram yer alır. Kendine özgü hikâye alanı bulunan uygulamada kullanıcılar 24 saat herkese açık paylaşım yapabilir. Hikâye paylaşımları 24 saat boyunca görüntülenmeye açıktır. 24 saatin dolmasının ardından otomatik olarak yapılan hikâye paylaşımları silinir. Yaptığınız hikâye paylaşımlarının 24 saat çerisinde en yüksek izlenme sayısına sahip olabilmesi için sunulan otomatik izlenme satın alma paketlerini tercih edebilirsiniz.

İsteklerinize birebir karşılık veren Instagram otomatik hikâye satın al paketleri arasından dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Satın aldığınız paketler ödeme işleminizin gerçekleşmesinin ardından kısa süre içerisinde hesabınıza yüklenecektir. Bu aşamadan sonra dilediğiniz her hikayeniz için tekrar tekrar yükleme yapabilir ve hesabınızı gün içerisinde en fazla ziyaret edilenler arasına alabilirsiniz.

Hikayelere Otomatik İzlenme Satın Almanın Avantajları

Instagram otomatik hikâye izlenme satın al paketleri size birçok farklı avantaj sunar. Bunlardan bazıları;

 • Instagram hesabınız daha fazla ziyaretçi tarafından takip edilir.
 • Instagram üzerinden reklam vermek isteyenlerin dikkatini çekersiniz.
 • Reklam gelirleri ve sponsorlar ile birlikte yüksek kazançlar elde etme şansınız olur.
 • Ürün tanıtımı yapan hesaplar kısa süre içerisinde daha geniş kitlelere ulaşmış olur.
 • Kısa süre içerisinde dijitalde prestij kazanırsınız.

Instagram kullanıcıları için hesaplarını geliştirmek çok önemlidir. Uygulamayı kullananlar bunun için sürekli olarak hesaplarını geliştirme girişimlerinde ulunur. Tercih edeceğiniz hazır paketler ile sosyal medyada harcadığınız zamanı yarıya indirebilirsiniz. Böylece size kalan zamanı farklı şekilde değerlendirebilir ve hesabınızın kendi kendisine gelişiyor olmasına tanıklık edebilirsiniz.

Otomatik Hikâye İzlenme Paketleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Instagram otomatik hikâye izlenme satın al paketleri sahip odluğu özellikleri ile de kullanıcıları cezbeder. Instagram hesabınız için tercih edeceğiniz SosyalFabrika hikâye izlenme satın al paketlerinin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Yüklenecek olan izlenmeler Türk hesaplardan yönlendirilir.
 • Yükleme işlemi ve sonrasında herhangi bir şifre gerektirmez.
 • Yükleme sonrasında 7/24 canlı destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Yükleme işlemi 3D güvenlik koşullarında gerçekleştirilir.
 • İzlenmeler istenilen herhangi bir hikâyeye eklenebilir.
 • Satın alma paketleri birden fazla kez tercih edilebilir.

Hesabıma Nasıl Otomatik Hikâye İzlenme Satın Alabilirim?

Instagram hesabınızda paylaştığınız hikayeleri daha üst sıralara çıkartmak için şu adımları izlemeniz yeterlidir;

 • SosyalFabrika adresimizde bulunan otomatik izlenme paketlerini inceleyin.
 • Beğendiğiniz paketin üzerine gelerek “Satın Al” butonuna tıklayın.
 • Ekranda bulunan kutucuğa, Instagram hesabınıza ait kullanıcı adınızı girin.
 • “Devam Et” butonu ile ilerleyin ve yeni açılan ekranda kullanıcı bilgilerinizi ekrana girin.
 • Devam et diyerek ir sonraki sayfaya geçin.
 • Burada ödeme tercihi yapmanız istenir. Gerekli tercihi yapın ve ödeme bilgilerinizi paylaşın.
 • Güvenlik adımlarını tamamlayarak ödeme işlemine onay verin.

Ödeme işlemi sonrasında hesabınıza otomatik izlenmeler kısa süre içerisinde yüklenecektir. 24 saat boyunca yüklenen izlenmeler hikayenizde yer alır. Hikayenizin yayınlanma süresi dolduktan sonra hikayeniz ile birlikte izlenmeler de hesabınızdan silinecektir. Yapacağınız yeni hikâye paylaşımında tekrar aynı paketler ile otomatik izlenmeler satın alabilirsiniz.

Otomatik Satın Almalar İşe Yarıyor Mu?

Instagram otomatik hikâye izlenme satın al paketleri ile hesabınızda hayal ettiğiniz gelişimi kısa süre içerisinde elde edebilirsiniz. Sunulan otomatik paket satın alma seçenekleri hem kişisel hem de kurumsal Instagram hesapları için geçerlidir. Dilediğiniz zaman istediğiniz paket içeriğini gözden geçirerek hesabınıza tanımlatabilir ve gün sonunda en fazla ziyaret edilen hesaplar arasında yerinizi alabilirsiniz.

 Instagram otomatik hikâye satın al paketleri tercih ederken bu hizmeti güvenilir koşullarda size sunan siteleri tercih etmelisiniz. Herhangi bir güvenlik açığına neden olmadan memnun olacağınız bir satın alma işlemi gerçekleştirebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.